STUDIO PROJEKTOWE

Bodźce wpływające na naszą kreatywność w pracy z przestrzenią odnajdujemy wszędzie wokół siebie, od wyciszonych, wyludnionych, pozamiejskich przestrzeni, po tętniące życiem centra miast, ze swoimi teatrami, kinami, bibliotekami i ulicznym hałasem.

JAK PRACUJEMY ?

ANALIZA POTRZEB

Początek ...

Pierwsze spotkanie i rozmowa podczas której poznajemy Twoje oczekiwania, preferencje oraz estetykę, która jest Tobie bliska. Dyskutujemy o funkcjonalności i komforcie przebywania w przestrzeni, którą będziemy dla Ciebie tworzyć.

INWENTARYZACJA

Przestrzeń ...

To etap, w którym dokonujemy szczegółowych pomiarów, potrzebnych do stworzenia dokumentacji wykonawczej. Każdy detal ma tu znaczenie i jest swoistym nośnikiem wielu informacji o przyszłej przestrzeni.

PROJEKT I WIZUALIZACJA

Jeden z ważniejszych momentów realizacji, podwaliny wielkiego piękna.

Finalne rozeznanie Twoich potrzeb w temacie kolorystyki, struktury okładzin i wykorzystanych do projektu materiałów. To moment kiedy tworzy się pomysł i idea. To również ten czas kiedy wybieramy bardziej niż wstępnie elementy wyposażenia wnętrz, takie jak meble czy lampy. Proponujemy drogę którą pójdziemy, mając na uwadze wypracowany budżet i zoptymalizowane preferencje estetyczne. Na podstawie dokonanych wyborów, naszych pomysłów i opracowaniu funkcjonalności powstaje model 3D, z którego tworzymy wizualizacje poszczególnych pomieszczeń.

Nie będzie łatwo, bo to czas „wielkich decyzji” i drogi, której łacińska sekwencja brzmi Per aspera ad astra, a której finał jest zawsze taki sam… zadowolenie!

DOKUMENTACJA I WYKONAWCY

Kolejny ważny etap realizacji, bo jak wiadomo, nawet najlepszy projekt można zepsuć.

Część w której zamykamy projekt w dokumentacji technicznej. Jest ona podstawą do powstania wnętrz i słownikiem pomiędzy nami a fachowcami z którymi współpracujemy od lat. Są to osoby do których mamy pełne zaufanie, które cechuje wysoka jakość usług, poczucie estetyki i wieloletnie doświadczenie.

REALIZACJA I NADZÓR

In progress ...

Moment w którym projekt zamienia się w rzeczywistość, a my nadzorujemy przebieg tego procesu. Koordynujemy kolejność prac, jakość wykonania i zgodność z wcześniej przygotowaną dokumentacją projektową, dokonując odbiorów na poszczególnych etapach realizacji.

DUMA I RADOŚĆ

Czas na szampana !

Wszyscy lubimy ten moment kiedy prace dobiegają końca i możemy cieszyć się z doskonałego projektu oraz terminowej i rzetelnej realizacji. Radość jest tym większa im trudniejsze mieliśmy zadanie. Czas na toast!

Z NAMI ZYSKUJESZ...

INNOWACJE W KUCHNI

ATRAKCYJNE CENY NA MEBLE, OŚWIETLENIE ORAZ DODATKI WSZYSTKICH MAREK Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ORAZ IKONY DESIGNU W OFERCIE DEDYKOWANEJ SPECJALNIE DLA CIEBIE.

PROFESJONALNE DORADZTWO Z ZAKRESU INNOWACYJNYCH URZĄDZEŃ GOSPODARSTWA DOMOWEGO CENIONYCH MAREK.

ŚWIATOWY DESIGN

ATRAKCYJNE CENY MEBLI, OŚWIETLENIA ORAZ DODATKÓW WSZYSTKICH MAREK Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ORAZ IKONY DESIGNU W OFERCIE DEDYKOWANEJ SPECJALNIE DLA CIEBIE.

LUKSUS

KAMIEŃ, MARMUR, ONYKS, INNE NATURALNE OKŁADZINY ŚCIENNE I PODŁOGOWE ORAZ EKSKLUZYWNA CERAMIKA W NOWOCZESNYM, WIELKOFORMATOWYM WYDANIU.

NOWE MOŻLIWOŚCI

RĘCZNIE WYKONANE, NIEPOWTARZALNE TAPETY W DZIESIĄTKACH WZORÓW, NADAJĄCE SIĘ DO POMIESZCZEŃ O RÓŻNYCH FUNKCJACH, W TYM DO ŁAZIENEK I KABIN PRYSZNICOWYCH.

BIŻUTERIA WNĘTRZ

OFERUJEMY EKSKLUZYWNE WYPOSAŻENIE DRZWI, OKIEN I MEBLI.
KLAMKI I UCHWYTY ORAZ INNE OKUCIA WYKONANE Z NAJWYŻSZĄ STARANNOŚCIĄ I Z NAJLEPSZYCH MATERIAŁÓW, KTÓRE BĘDĄ ZDOBIĆ TWOJE WNĘTRZE PRZEZ DŁUGIE LATA.

DYWANY

KUNSZT I WYRAFINOWANY DESIGN W PRZEPIĘKNYCH, RĘCZNIE TKANYCH DYWANACH WYŁĄCZNIE Z NATURALNYCH WŁÓKIEN TAKICH JAK BAWEŁNA , LEN , JUTA, JEDWAB I WEŁNA.

LOVEDESIGN STUDIO PROJEKTOWE

Projektujemy wnętrza prywatne i publiczne, świadcząc najwyższą jakość oferowanych usług. Zajmujemy się projektami wnętrz od podstaw, jak również przeprowadzamy metamorfozy przestrzeni już istniejących. Oprócz projektów wnętrz prowadzimy nadzory autorskie nad całością realizacji.

LOVEDESIGN STORE

Zapraszamy do naszej galerii online, gdzie oferujemy meble, oświetlenie oraz dodatki światowych marek. Doskonale zaprojektowane i wyprodukowane z największą starannością i pietyzmem wzornictwo zadowoli każdego, kto poszukuje piękna i wyjątkowości na lata.
ZOBACZ

LOVEDESIGN SHOWROOM

W naszym studio w Poznaniu można zobaczyć i dotknąć światowego design’u,  porozmawiać o bardzo szerokiej ofercie każdej z marek, skorzystać z doradztwa naszego zespołu przy filiżance dobrej kawy. Serdecznie zapraszamy.

LOVEDESIGN MAGAZYN

Stworzony z naszej pasji magazyn inspirujących różnorodności ze świata designu, muzyki, sztuki i życia. Mamy nadzieję, że zatrzymasz się tu na dłużej.
ZOBACZ

WYBRANE REALIZACJE

color
http://www.lovedesign.pl/wp-content/themes/carbon/
http://www.lovedesign.pl/
#c1c1c1
style5
paged
Loading posts...
/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
hello@lovedesign.pl
on
off