LOVEDESIGN TEAM

Naszymi sprzymierzeńcami są kamień, drewno, stal i cała rodzina materiałów, z jakich mamy przywilej korzystać, dzięki szczodrości natury. Bodźce wpływające na naszą kreatywność w pracy z przestrzenią odnajdujemy wszędzie wokół siebie, od wyciszonych, wyludnionych, pozamiejskich przestrzeni, po tętniące życiem, zatłoczone centra miast, ze swoimi teatrami, kinami, bibliotekami i ulicznym hałasem. I Wiecie co? Wszędzie to znajdujemy ... WE WILL FIND BEAUTY FOR YOU

Natura

NATURA |  Bodźce wpływające na naszą pracę z przestrzenią odnajdujemy wszędzie wokół siebie. Cisza, spokój i majestat to niektóre z nich.

POZNAJMY SIĘ

 • null

  Izabella

  Wielbicielka literatury, teatru i interesujących kobiet. W pracy zawsze na pierwszej linii – wymyśla i organizuje. Poza pracą czasami pisze, głównie na kawiarnianych serwetkach. Zdarzyło się, że niektóre z nich wydrukowano.

 • null

  Arek

  Wizjoner – samotnik. Pasjonat jazz’u, wina i sztuki. Widzi przestrzeń inaczej niż reszta świata, z czego rodzą się najlepsze pomysły.

 • null

  Dawid

  Mały człowiek od wielkich zadań. W naszym team’ie stuprocentowy, kochający komfort minimalista. Fan tenisa i Rogera Federer’a. Niemożliwe dla niego nie istnieje.

Miasto

MIASTO | Napędza nas. Tętniące życiem, ze swoimi teatrami, kinami, bibliotekami i muzeami. Dobre wino przy wspólnej kolacji w ulubionej restauracji i rozmowy bez końca dosłownie o wszystkim, stroją nas do dalszego, kreatywnego działania. Kochamy życie, każdy z nas na swój sposób, co przekłada się na kontakt z ludźmi i naszą pracę której owocem jest zaprojektowana przez nas przestrzeń.

NASI PARTNERZY

We Believe in Quality Design

0
100%
DESIGN
0
JAKOŚĆ
0
ZADOWOLENIE

Zapraszamy do naszej galerii online, gdzie oferujemy meble, oświetlenie oraz dodatki światowych marek. Doskonale zaprojektowane i wyprodukowane z największą starannością i pietyzmem wzornictwo zadowoli każdego, kto poszukuje piękna i wyjątkowości na lata.

color
http://www.lovedesign.pl/wp-content/themes/carbon/
http://www.lovedesign.pl/
#c1c1c1
style5
paged
Loading posts...
/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
hello@lovedesign.pl
on
off