LOVEDESIGN TEAM

WE WILL FIND BEAUTY FOR YOU

LOVEDESIGN

NATURA | Naszymi sprzymierzeńcami są kamień, drewno, stal i cała rodzina materiałów, z jakich mamy przywilej korzystać, dzięki szczodrości natury. Bodźce wpływające na naszą kreatywność w pracy z przestrzenią odnajdujemy wszędzie wokół siebie, także w wyciszonych, wyludnionych, pozamiejskich przestrzeniach.

IZABELLA

Lovedesign Team

Wielbicielka literatury, teatru i interesujących kobiet. W pracy zawsze na pierwszej linii – wymyśla i organizuje. Poza pracą czasami pisze, a jej teksty zostały opublikowane w zbiorze opowiadań „Bookopen, bo po trzydziestce wiele się zmienia”

AREK

Lovedesign Team

Wizjoner – samotnik. Pasjonat jazz’u, wina i sztuki. Widzi przestrzeń inaczej niż reszta świata, z czego rodzą się najlepsze pomysły.

DAWID

Lovedesign Team

Mały człowiek od wielkich zadań. W naszym team’ie stuprocentowy, kochający komfort minimalista. Fan tenisa i Rogera Federer’a. Niemożliwe dla niego nie istnieje.

MIASTO | Napędza nas.
Tętniące życiem, ze swoimi teatrami, kinami, bibliotekami i muzeami. Dobre wino przy wspólnej kolacji w ulubionej restauracji i rozmowy bez końca dosłownie o wszystkim, stroją nas do dalszego, kreatywnego działania. Kochamy życie, każdy z nas na swój sposób, co przekłada się na kontakt z ludźmi i naszą pracę, której owocem jest zaprojektowana przez nas przestrzeń.

NASI PARTNERZY

WE BELIEVE IN QUALITY DESIGN

LOVEDESIGN STORE | MEBLE, OŚWIETLENIE ORAZ DODATKI ŚWIATOWYCH MAREK

0
DESIGN
0
JAKOŚĆ
0
ZADOWOLENIE
color
http://www.lovedesign.pl/wp-content/themes/carbon/
http://www.lovedesign.pl/
#c1c1c1
style5
paged
Loading posts...
/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
hello@lovedesign.pl
on
off